Brigáda školní kopec 7.4 .2023

Celý týden bylo celkem pěkné počasí a tak nás ráno překvapila zatažená obloha a hlavně chumelení.. Protože bylo okolo 8 h. i trochu se počasí umoudřilo a začali se scházet první brigádníci, tak jsme se rozhodli , že se do toho teda i přes nepřízeň počasí pustíme. Zvuky motorových pil se nesl z kopce do dáli a za chvilku se rozhořeli první ohně. Počasí nás nikterak nešetřilo. Do 1 hodiny odpolední se nám podařilo vyčistit opravdu velký kus  zarostlé plochy. Pak jsem si dali pauzu na špekáčky a pivko  a protože  opět začalo hustě sněžit pomalinku se brigádníci rozcházeli k domovům.. V 14 h. jsme ukončili brigádu. Brigády se zúčastnili členové SDH, KČT a ČZS, chtěl bych všem poděkovat nejen za SDH , ale i za obec a zastupitele.  Bylo to náročné ,ale stálo to za to  krásně se nám ta vesnička vyloupla… Jinak další brigády se budou plánovat a zase dáme vědět. Ještě jednou velké díky  všem co přidali ruce k dílu..

Společné foto.. + chybí fotograf Karol Löffler, Standa Hynek, Karel Toběrný a holky Stárkovic !