Okresní kolo Plamen Přepychy 27. – 29.května 2011

   V pátek 27. května 2011 se naše družstvo mladých hasičů sešlo u hasičské zbrojnice. Poté, co jsme dorazili úplně všichni, naložili jsme věci do auta a odjeli na třídenní závody do Přepych. Když jsme přijeli na místo, tak pršelo. Nám to ale moc nevadilo. Postavili jsme stan a pak si šli vybalit věci. Druhý den ráno byl na fotbalovém hřišti zahajovací nástup, kde nám bylo přiděleno startovní číslo a rozpis disciplín. Závodili jsme v kategorii starších. Asi hodinku po nástupu jsme odběhli první pokusy požárního útoku a útoku CTIF. Hned na poprvé se nám to úplně nepodařilo, ale druhé pokusy jsme se snažili vylepšit. Kolem oběda byl chvilku klid, tak jsme si vzali míč a šli hrát fotbal. Navečer se stihla odběhnout ještě štafeta 4×60 m. V neděli ráno jsme odběhli štafetu CTIF, která se nám ze všech disciplín povedla ze všeho nejvíc. Jak jsme se dozvěděli později, v této štafetě jsme se umístili na pátém místě ze 21 družstev. Bereme to jako náš nejlepší výkon. Zbývalo už odběhnout poslední disciplínu a tou byla štafeta požárních dvojic.  Po výborném obědě jsme čekali na vyhlášení. To nikoho moc nebavilo, protože bylo hrozné teplo. Nakonec jsme skončili na 11. místě. Jsme rádi, že jsme vybojovali takovou pozici. Celé závody se mi moc líbily a myslím, že i ostatním.

 

p1010082
Účast:
Družstvo: Honza Vodák, Bohouš Jareš, Vojta Sokol, Vojta Praus, Vojta Hanyk, Filip Pavel, Honza Bouška, Přéma Valášek, Honza Pelinka, Patrik Nalezenec
Vedoucí: Lukáš Cabalka, Vendula Toběrná
Rozhodčí: Jaroslav Matějka, Jaromír Čižinský
Ostatní: Olda Bezdíček, Standa Hynek, Eman Hanyk, Simča Cabalková, Jitka Doncová    

Napsat komentář