POUŤOVÝ KONCERT

Na pouťovou neděli 31. července pomáhali někteří členové našeho sboru při organizaci koncertu pro veřejnost, který pořádal Klub českých turistů v Rybné. Na místním hřišti vystoupil od 15 hodin folklorní soubor JARO z Ústí nad Orlicí, který potěšil návštěvníky krásnou lidovou hudbou z Čech, Moravy i Slovenska. Toto seskupení nejezdí se svojí produkcí jen po vlastech českých, ale má procestován téměř celý svět a tak jsme byli velmi potěšeni, že se jim v Rybné líbilo a hráli nám téměř do slunka západu.
Na návštěvnosti koncertu se do velké míry podepsalo studené a deštivé počasí, které nás neopustilo celý den. Platících diváků bylo pouhých 30 a my se je snažili ze všech sil zahřát teplými nápoji a vlídným zacházením. Ti otužilejší si dopřáli i pivo, které bylo tentokráte bez velké námahy opravdu studené. Oldřich Bezdíček připravil na našem novém grilu opět výborná kuřata a tak celkové vyznění akce bylo velice příznivé.

Za náš sbor se na organizaci podíleli: St. Hynek, Míra Čižinský, Oldřich Bezdíček, Olina a Zdeněk Štěpánkovi a Lenka a Karel Löfflerovi

Napsat komentář