hra Plamen – závod požárnické všestrannosti Houdkovice


            V sobotu 8. října 2011 se konal v obci Houdkovice závod požárnické všestrannosti. Tohoto závodu se zúčastnily naše čtyři hlídky – dvě hlídky mladších a dvě starších hasičů. V Houdkovicích byl od 8 hodin nástup, kde nám rozdali startovní čísla (mladší 19 a starší 44). Jako první vybíhaly na trať mladší hlídky. Již po vyběhnutí první hlídky začalo pršet, takže bylo celkem jasné, že letošní závody opět budou na blátě. Naše mladší hlídky běžely závod poprvé, takže se spíše seznamovaly s průběhem závodu a byla to jejich první zkušenost. Výsledný čas byl 1:11:29 s a umístily se na 18. místě.  Starší hlídky běžely až odpoledne a měly tu smůlu, že celou trasu jim lilo jako z konve. Výsledný čas byl 0:38:34 s a umístily se na 7. místě. Jako každým rokem slíbili vedoucí dětské šampaňské tomu, kdo na střelbě sestřelí tři špalíky. Všechny špalíky sestřelila Eliška Stárková.

 

Mladší A: Stanislav Čermák, Ondřej Bezdíček, František Fajgl, Kamil Provazník, Sára Kotyzová

Mladší B: Michaela Fajglová, Karolína Hovorková, Vanesa Kotyzová, Eliška Stárková, Aneta Vodáková

Starší A: Vojtěch Hanyk, Vojtěch Praus, Vojtěch Sokol, Patrik Nalezenec, Bohumil Jareš     

Starší B: Přemysl Valášek, Jan Vodák, Jan Pelinka, Jan Bouška, Tereza Faltová (náhradnice z Čestic)

Vedoucí: Lukáš Cabalka, Vendula Toběrná

Rozhodčí: Jaroslav Matějka, Jaromír Čižinský

Doprovod: Oldřich Bezdíček, Milan Vodák, Simona Cabalková, Veronika Fajglová, Veronika Provazníková

Napsat komentář