Vyhodnocení činnosti za rok 2011

V pátek 6.1.2012 jsme kolem čtvrté hodiny sešli v občerstvení „U Kostela“, kde se uskutečnila jako každým rokem „dětská výročka“. Vedoucí s námi zhodnotili předešlý rok – soutěže, kterých jsme se zúčastnili, naši celkovou činnost – co se nám povedlo a co naopak ne.  Dále jsme si probrali plány pro nadcházející rok, domluvili jsme se na akcích a výletech, kterých se budeme účastnit.
Na závěr jsme se pobavili u hraní šipek, kulečníku, dali si pohár a kdo měl na co chuť. Dobře jsme se pobavili a v půl šesté se rozešli domů.

Účast:
Standa Čermák, Ondra Bezdíček, Míša Fajglová, Fanda Fajgl, Karolína Hovorková, Sára Kotyzová, Vanesa Kotyzová, Kamil Provazník, Aneta Vodáková, Štěpán Tobiška, Martin Dvořák, Vojta Hanyk, Bohouš Jareš, Patrik Nalezenec, Honza Pelinka, Vojta Praus, Vojta Sokol, Přéma Valášek, Honza Vodák, Filip Pavel, Honza Bouška, Jaroslav Matějka, Vendula Toběrná.

Napsat komentář