Výroční schůzka – bowlingové odpoledne

    Ve středu 16. ledna 2013 jsme místo opakování topografických značek a uzlů vyrazili na bowling. Sešli jsme se u školy v Rybné, odkud jsme auty odjeli do Rychnova nad Kněžnou do Gapa centra. Vedoucí nás rozdělili do dvou týmů.

V prvním týmu společně hráli Míra Fajgl a Jiří Hovorka a v druhém týmu Vendula Toběrná a Simona Cabalková. Jaroslav Matějka se ujal role fotografa. Někteří z nás bowling nikdy nehráli, a proto to pro nás byla velká zkušenost, zábava a naučili jsme se něco nového. Odpoledne se vydařilo a po odehrání dvou her jsme se vraceli domů. 

Účast: Michaela Fajglová, Stanislav Čermák, Karolína Hovorková, Vanesa Kotyzová, Sára Kotyzová, Ondřej Bezdíček, Kamil Provazník, Eliška Stárková, Veronika Barvířová, Jaroslav Matějka, Vendula Toběrná, Simona Cabalková, Jaromír Fajgl, Jiří Hovorka

Napsat komentář