Pomoc při odklízení dopravní nehody – Kamion Kaufland

17.7.2014 Výjezd jednotky k události „dopravní nehoda“, příjezd na místo nehody, po příjezdu nahlášení veliteli HZS RK, zhodnocení – domluva na řešení situace. Průzkum havarovaného kamionu – společně s HZS RK – přistavení náhradního kamionu a překládání zboží. Další jednotky u zásahu – JSDH Slatina n.Z., Vápeník (odtahová a vyprošťovací služba)

Po domluvě přivezení pytlů na poškozené, nebo menší kusu zboží.
Odklízení zboží, čištění silnice, okolí od nečistot a osvícení prostoru po setmění, návrat na základnu kolem 22:20.

Účastnili se : Stanislav Hynek – velitel, Oldřich Bezdíček – strojník, Petr Pavel, Martin Škava, Jan Klec, Lukáš Cabalka, Tomáš Chlumecký

Poškozený (další použitý) materiál: kamion-003-nahled

lopata 2ks
koště 1ks
rukavice 3ks
pytle povodňové 100ks
PHM 5L nafta

Napsat komentář