Zahájení hry plamen Přepychy 2015

Dne 29. května jsme se sešli před hasičárnou, abychom vyrazili do Přepych na Okresní hru plamen. Po příjezdu jsme postavily stany a šli se podívat po okolí. Poté jsme měli hromadný nástup, kde nás seznámili s třídenním programem soutěží. V sobotu dopoledne jsme nejdříve absolvovali požární útoky, poté proběhla štafeta CTIF. Po obědě jsme zvládli štafetu 4 x 60 m a štafetu požárních dvojic. Některé disciplíny se bohužel nezdařili. Špatnou náladu zlepšila sobotní diskotéka, kterou jsme si všichni moc užili. Po celou dobu jsme se stravovali v polní kuchyni SDH Čestice. Moc nám chutnalo. Velice se nám tam líbilo, ale příště se musíme více snažit.

Soutěžili: V. Barvířová, A. Vodáková, M. Kozlová, V. Sobotková, D. Hlaváčová, K. Hovorková, J. Hovorka, O. Bezdíček, K. Provazník, M. Provazník

Dozor: manželé Provazníkovi, J. Čižinský ml., J. Matějka

Text: Veronika Barvířová

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.