Hra Plamen Jílovice 2016

V pátek 27. května jsme v 15.00 vyrazili na hasičskou soutěž do Jílovic. Čekali nás dva dny soutěží, na které jsme se intenzivně připravovali poslední 2 měsíce. Po příjezdu do Jílovic jsme si postavili stany, prohlédli jsme si tratě a okolí. V osm hodin večer jsme se šli přihlásit – děti byly označeny páskou, aby se nemohli zaměnit, odevzdali jsme kroniku ke zkontrolování naší celoroční činnosti a po večeři jsme si vzali helmy a šli jsme si zkoušet jednotlivé disciplíny. Naše trénování jsme zakončili kolem 22.00 hodiny a šli jsme spát.  V sobotu ráno v 8.00 hod se uskutečnil nástup všech družstev. Obdrželi jsme startovní číslo a rozpis v kolik hodin jdem na jakou disciplínu a mohli jsme se jít připravit. Hned po nástupu jsme absolvovali požární útok CTIF, bohužel se nám nepodařilo nastříkat ze džberovky, tak jsme oba pokusy měly „N“ (neprovedeno). Další disciplínou byl požární útok. První pokus byl opět „N“, ale ten druhý pokus už se našim malým hasičům velice povedl a jejich čas byl 0:54,76. Poté nás čekala Štafeta 4×60 m, kterou jsme zvádli na jedničku. Odpoledne jsme ještě měli běžet štafetu CTIF 400m s překážkami, ale tu jsme už bohužel nestihli, kvůli bleskovým záplavám, které nám předčasně třídenku ukončili. Rychle jsme museli odjed domů. Naštěstí nám velká voda nenapáchala ujmu na zdraví ani na osobních a hasičských věcech. Všichni jsme se vrátili domů v pořádku. V neděli si děti s rodiči přišli pro své osobní věci, které museli vedoucí doslova naházet do hasičského vleku, aby neuplavaly. Jediné o co jsme přišli je rozkládací přístřešek, který zlámal vítr a velký stan pro min. 10 dětí, ten protrhaly kroupy. I přes to vše zlé, co bylo, musím naše malé hasiče moc pochválit za jejich velkou snahu, kterou vynaložili při plnění disciplín. Naše výsledné umístění na 15. místě z 26 družstev je velice pěkné. Připomínám, že převážná část družstva, byla na takovéto soutěži poprvé. Gratulujeme.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.