Dětská hasičská výročka

Ve středu 14. prosince 2016 jsme pro naše mladší, ale i starší hasiče z řad mládeže uspořádali tzv. „dětskou hasičskou výročku“.  Místní tělocvičnu jsme vyzdobili, jak se pro děti sluší a patří, p. Jareš nám připravil stoly a lavice a p. Hanyk nám dovezl hudební aparaturu. V 15.45 pan Matějka zahájil schůzi, s ohlédnutím za uplynulým rokem. S dětmi jsme zavzpomínaly na všechny akce a soutěže, kterých jsme se zúčastnili během roku 2016. Po 16.00 hodině dorazilo občerstvení v podobě pizzy (dětmi velmi oblíbená). Všechny si „nacpaly“ bříška a šlo se skotačit na písničky, které nám v jukeboxu vybírala paní Provazníková a posléze si vybíraly děti samy. Velkou zábavou byly nafukovací balónky. Děti z nich tvořily zvířátka a jiné zajímavé tvary. Děti si během volné zábavy mohly zahrát karty, Dobble nebo IQ puzzle. V 18.00 hod jsme výročku zakončili společným úklidem prostor tělocvičny, protože další den musela být připravena pro fungování místní ZŠ.

Účast mladší: Eliška Fajglová, Nela Čevorová, Zuzanka Čižinská, Natálka Hanyková, Zuzanka Slívová, Nikolka Jarešová, Dominika Sobotková, Viktorie Hlaváčová, Pavel Sobotka, Adam Vojáček, Jakub Hovorka, Matyáš Provazník, Michalea Kozlová

Účast starší: František Fajgl, Kamil Provazník

Účast dospělí: Jaroslav Matějka, Věra Provazníková, Veronika a Petr Fajglovi

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.