Špekáčková drakiáda

V sobotu 16. září 2017 jsme uspořádali v přístřešku na místní hřišti akci pro veřejnost pod názvem „Špekáčková drakiáda“. Jak již název napovídá k jídlu byli buřtící (nejen ti), ale v plánu bylo i pouštění draků na školském kopci. Pro děti byly připraveny hry – chůze na chůdách, hod do výšky, slalom, kácení kuželek, stavění věže a další. Občerstvení bylo bohaté (vepřové plátky, klobásy, buřty, pivo, limča a hlavně teplý čaj). Leč počasí nás zklamalo. Celý den pršelo a byla velká zima. My jsme se však nezalekli a vše připravili maximálně pod střechou

.

 

K poslechu hrála od 16.00 hod. živá kapela v podání „Jitule band“. Všem se moc líbila.

Draky jsme do vzduchu nedostali, tak alespoň proběhla soutěž o nejoriginálnějšího draka. Do soutěže se přihlásilo 6 krásných draků.

Celkovou atmosféru dozdobily výrobky žáků místní Základní školy, které jsme vystavili po celém přístřešku. Tímto dětem ze ZŠ moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.