Dětská hasičská výročka 2017

V úterý 21.11 2017 jsme v 15.15 hod. odjeli, v počtu 15 dětí a 2 dospělích, linkovým autobusem do Žamberka, kde se měla uskutečnit Dětská hasičská výročka. Tentokrát jsme ji pro děti uspořádali v Pizzerii Grand Canyon. Hned na začátku, jsme zhodnotili uplynulý rok. Mluvili jsme o jednotlivých akcích, kterých jsme se zúčastnili a zhodnotili naše výkony. Poté jsme mluvili o akcích, které nás čekají v roce příštím. Během povídání se děti najedly a napily.

Po schůzi jsme šli hrát bowling. Děti se rozdělily na 2 skupiny (starší a mladší).

Výsledky starších 1.pokus

Výsledky starších 2.pokus

Výsledky mladších.

Naše dovádění skončilo kolem 19. hod., kdy nás pan Hynek začal rozvážet hasičským Fordem domů.

Účast: Čižinská Zuzana, Fajglová Eliška, Hanyková Natálie, Vojáček Adam, Sobotková Dominika, Jarešová Nikola, Slívová Zuzana, Sobotka Pavel, Hlaváčová Viktorie, Hovorka Jakub, Provazník Matyáš, Kozlová Michaela, Fajgl František, Provazník Kamil, Hovorková Karolína, Kubíček Jan, Barvířová Veronika, Matějka Jaroslav, Fajglová Veronika, Hynek Stanislav.