ZPV Křovice 2019

V sobotu 5. října jsme v 9 hodin vyrazili na závody do Křovic. Počasí nám vůbec nepřálo. Už při odjezdu velmi pršelo a vydatně vydrželo pršet celý den.

Závodu se zúčastnili: Čevorová Nela, Čižinská Zuzana, Fajglová Eliška, Hanyková Natálie, Hlaváčová Viktorie, Sobotková Dominika, Slívová Zuzana, Vojáček Adam, Sobotka Pavel, Slíva Martin.

Dozor: Fajglová Veronika, Čižinská Anna.

 Řidiči: Jedlinský Aleš, Fajgl Petr.

Po příjezdu do Křovic jsme si vyzvedli startovní číslo 31. Letos poprvé jsme startovali za kategorii starších. Do startu jsme měli asi hodinku, kterou jsme kvůli nepřízni počasí strávili v hasičském autě. Na startovní čáru nastoupila naše první hlídka v 11:45. Trať, která byla deštěm velmi zmáčená zvládli za 37 minut, bohužel nasbírali hodně trestných bodů. Jejich výsledný čas byl 1:04:00. Druhá hlídka vyrážela do bahnitého terénu v 11:56. Závod zvládli za 43 minut, ale počet trestných bodů jejich čas posunul až na 1:19:00. Celkové umístění 24.místo.

S ohledem na nepřízeň počasí jsme byli velmi rádi, že děti do cíle doběhly bez úrazu, což bylo velmi důležité. Mokré a špinavé oblečení si převlékly a poobědvaly teplou gulášovou polévku s pečivem. Zahřály se teplým čajem a vyrazily jsme zpět domů. Návrat byl kolem 15 hodiny.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.