ZPV ve Slatině nad Zdobnicí

V sobotu 9. října 2021 jsme se sešli ve 12,30 hod. v hasičské zbrojnici v tomto složení: Martin Slíva, Pavel Sobotka, Eliška Fajglová, Zuzka Slívová, Dominika Sobotková. Oblékli jsme si nové dresy a mohli jsme vyrazit na závody požární všestrannosti do Slatiny nad Zdobnicí pod dohledem vedoucí Veroniky Fajglové, která nás vezla svým osobním vozem.

Po příjezdu do Slatiny jsme se zaregistrovali, rozcvičili jsme se a zbyvající čas jsme vyplnili opakováním si znalostí a doplněním pitného režimu. Na trasu jsme vyběhli ve 13:48. První stanoviště byla střelba ze vzduchovky, kde jsme sestřelili 7 špalíčků z 15 ks. Druhé stanoviště: požární ochrana, zde jsme měli 1 trestný bod. Třetí stanoviště: lano. Překonání lana jsme zvládli a dokonce jsme byli pochválení od rozhodčích. Čtvrté stanoviště: základy topografie, zde jsme také získali 1 trestný bod. Páté stanoviště: uzly, z pěti uzlů jsme udělali jeden špatně. Šesté stanoviště: zdravověda, tady jsme bohužel získali 5 trestných bodů.

Počasí bylo celé odpoledne velmi pěkné. Trasa byla docela fajn, jen občas bylo někde bahno. Do cíle jsme doběhli všichni společně bez zranění. Šli jsme se najíst. Dostali jsme gulášovou polévku s chlebem. Domů jsme odjížděli kolem 15.hodiny. V neděli jsme obdrželi výsledky. Umístili jsme se na 20.místě z 31 družstev.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.