Líšnický puchýř 2023

V sobotu 15.4. vyrazilo družstvo mladých hasičů na již tradiční Líšnický puchýř ve složení Saša Turina, Tomáš Hanyk, Eliška Fajglová, Štěpán a Jakub Hanykovi.

Jako dozor Verča Fajglová a Hanka Hanyková + Andy. Naším vozem je tam dovezl Jirka Hanyk.

Po 9 hodině ranní jsme vyrazili do Líšnice. Cestou začalo malinko mrholit ale už za Žamberkem to přešlo. Start byl u místní tělocvičny a letos Verča zvolila trasu dlouhou 8 km.  Trasa vedla převážně po zpevněných cestách ale i tak jsme kus šli lesem a po lukách. Protože po celý týden každý den pršelo lesní cesty i louky byly nacucané vodou,takže za chvilku jsme měli bahno a vodu v botech.

Šli jsme směrem na Zakopanku – Klášterec n.Orl. a pak jsme se stočili zpět na Líšnici. Cestou jsme zahlédli i divoké prase jak přebíhalo silnic.

Do cíle – startu jsme dorazili za 2 hodiny a 18 minut.Trasa byla dlouhá 9,5 km a po vyzvednutí diplomů jsme si dali něco dobrého do žaludků.. Někdo gulášovou polévku, někdo uzené maso či klobásu, ale vedl převážně langoš se sýrem a česnekem.

Nakonec jsme na záchytném parkovišti pomohli paní vytlačit auto z bahna a pak i my jsme bez problémů odjeli domů. Všichni jsme byli příjemně unaveni ale pochod stál za to..Tak zase příští rok.. 😀

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.