Memoriál Vladimíra Hlavsy aneb Rybenská stráň 3

Memoriál „Rybenská stráň“ se konal 15.8.2015 na místním hřišti. Svou účastí nás potěšily sbory ze Žamberka, Líšnice, Bohousové a Pekla. Požární útok s humornou vložkou se všem účastníkům líbil a také přihlížející diváci měli o zábavu postaráno. Naše družstvo žen mělo velkého soupeře v podobě vytrénovaných žen z Líšnice, které, jak jsme se dozvěděli vyhrávají soutěže v okolí. My jsme měli tentokrát větší štěstí a vyhráli jsme. Líšnickým ženám se nepovedla shodit železná přilba ze špalku a tak jejich čas byl horší než ten náš. Družstva mužů se také snažila. Trať byla náročná i pro ně. Přeci jen protáhnout se pneumatikou s rozdělovačem, hadicemi a proudnicí, poté vyběhnout prudký kopec prověřilo i zdatné sportovce. Vše samozřejmě probíhalo s úsměvem na tváři. Teplíčko bylo velké, v polovině závodu nás zkropila bouřka, ale po půl hodině opět svítilo sluníčko a mohlo se pokračovat dál. Po požárním útoku následovalo koulení balíku slámy. Na závěr celé akce si všichni soutěžící zahráli fotbálek. Za rok opět naviděnou.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.