ZPV ve Slatině nad Zdobnicí

Dne 24.10.2015 jsme se zúčatnili závodů požární všestrannosti ve Slatině nad Zdobnicí. Měli jsme v závodu 2 družstva mladších a obsadili jsme krásné 11. místo z 25. Velký dík dětem a vedoucím! /J. Matějka, V. Provazníková, V. Fajglová/

  1. družstvo N. Hanyková, Z. Čižinská, N. Čevorová, M. Kozlová, D. Sobotková

  2. družstvo J.Hovorka, M. Provazník, E. Fajglová, V. Hlaváčová + 1 holčička vypůjčená z jiného sdh

 

Většina dětí jsou u hasičů nováčci, takže na přípravu na soutěž měli pouze necelé dva měsíce, ale zvládly to velmi dobře. Ti starší a zkušenější jim velmi pomáhají. 14 dní před touto soutěží si všechny disciplíny mohli nanečisto vyzkoušet na našich lukách v Rybné. To se jim moc líbilo.

Ve Slatině nám přálo hezké počasí. Sluníčko se na nás smálo celý den.

Po návratu do Rybné jsme se sešli na hřišti, kde měli děti připravené soutěže a opékání buřtů.

Doprovod: Provazník Kamil, Provazník Kamil ml., Fajgl František, Hovorková Karolínka, Hovorková Lenka, rodina Hanykova, Bezdíček Ondra

Řidič: Bezdíček Oldřich

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.