Kroužek mladých hasičů v Rybné nad Zdobnicí

Kroužek mladých hasičů v Rybné nad Zdobnicí od 9.9. 2015 navštěvuje 15 dětí. Za mladší kategorii: Vojáček Adam, Čižinská Zuzana, Kozlová Michaela, Sobotková Dominika, Hlaváčová Viktorie, Fajglová Eliška, Čevorová Nela, Hanyková Natálie, Provazník Matyáš a Hovorka Jakub. Za starší: Hovorková Karolína, Bezdíček Ondřej, Barvířová Veronika, Vodáková Aneta a Provazník Kamil. Bohužel starších dětí máme málo, takže se soutěží letoš nemohou zúčastnit.

S dětmi jsme se od 9. září scházeli jednou týdně od 15.30 hod do 17.00 hod (celkem 12 schůzek). Docházka nás velmi potěšila, protože se děti schůzek účastnili z 95%. Občas se vyskytlo nějaké to nachlazení. Na schůzkách jsme naše nové mladé hasiče seznámili s vázáním uzlů, s topografickými značkami, se zdravovědou a se střelbou ze vzduchovky, což využili v říjnu na závodech požárnické všestrannosti ve Slatině nad Zdobnicí. Za nepříznivého počasí se mohli vyřádit při pohybových hrách v místní tělocvičně. Starší hasiči jsou velmi nápomocni při vzdělávání těch mladších, za to jim moc děkujeme.

V lednu mají děti od hasičiny prázdiny, ale od února začneme pilně trénovat na závody, které se uskuteční v květnu 2016.

Kroužek v této době vede: Jaroslav Matějka, Veronika Fajglová a Věra Provazníková

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.