Zimní branný závod v České Rybné

V sobotu 30. ledna jsme se zúčastnili zimního branného závodu v České Rybné. Soutěžit jeli: Nela Čevorová, Dominika Sobotková, Eliška Fajglová, Adam Vojáček, Viktorka Hlaváčová a Matyáš Provazník. Odvezl nás pan Bezdíček a dohled nad námi měl pan Matějka a paní Fajglová. Pořadatelé byli potěšeni velkou účastí okolních sborů z Ústeckého kraje (viz. Výsledková listina). Čekání na start bylo dlouhé. Na nás se dostala řada až po poledni. Ale počasí nám přálo. Chvilku jsme se nahřívali na sluníčku, potom jsme se zabavili soutěžemi v autě.

Samotný běh byl skoro stejný jako na Závodě požárnické všestrannosti, kterého se účastníme na podzim. Akorát nyní jsme běhali v tříčlenném složení. Střelba ze vzduchovky, topografie, uzle, co se čím hasí a zdravověda byly obohaceny o disciplínu shazování kuželek rozkulením hadice a disciplínou rozkulování a motání hadic. Celou trať si zkusili i naši vedoucí. Domů jsme si vezli věcné ceny a vrátili jsme se kolem 16. hodiny.

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.